Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Merk at enkelte datoer vil være landskamper med Sverige. Kortfil for disse er normalt ikke på plass før ca 1 mnd før de spilles.
 Høsten 2018 spilles disse 2/10 og 19/11 kortfiler er nå blitt lagt ut.

MP-treff:
- MP-treffet arrangeres i uke 39 (3.-6. desember)

Simultanuke
10.-13. desember arrangeres  gratis simultanuke med handikapberegning.

Brukerveileding påmelding

mandag 25.3

Arendals BK
Austevoll BK
Bergen Akademiske BK
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Nordfjordeid BK
Osterøy BK
Stranda BK

onsdag 27.3

Bertnes BK
BK Norrøna
Brandbu BK
Grimstad BK
Grong BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK
Søm BK
Ulstein BK

tirsdag 2.4

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Eidskog BK
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Øyestad BK

mandag 8.4

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Skien BK
Spiren BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 11.4

Alta BK
BK Augvald
BK Mix Tromsø
BK Ruterknekt
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Møstknektene
Nærbø BK
Oppdal BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Sinsen BK
Ski BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK

tirsdag 23.4

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Engerdal BK
Evje BK
Fredrikstad BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Moss BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sortland BK
Øyestad BK

onsdag 24.4

BK Norrøna
Brandbu BK
Grimstad BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Otta BK
Skånland BK
Søm BK

torsdag 25.4

Alta BK
BK Augvald
BK Mix Tromsø
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gol BK
Gro BK
Horten BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Møstknektene
Nærbø BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Sinsen BK
Ski BK
Stavanger BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK

mandag 29.4

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Spiren BK
Stranda BK
Vestvågøy BK
Ås BK