Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Merk at enkelte datoer vil være landskamper med Sverige. Kortfil for disse er normalt ikke på plass før ca 1 mnd før de spilles.
 Høsten 2018 spilles disse 2/10 og 19/11 kortfiler er nå blitt lagt ut.

MP-treff:
- MP-treffet arrangeres i uke 39 (3.-6. desember)

Simultanuke
10.-13. desember arrangeres  gratis simultanuke med handikapberegning.

Brukerveileding påmelding

mandag 19.11

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Bridge for Alle
Garder BK
Haga og Aurskog BK
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lærdal BL
Lørenskog BK
Melhus BK
Nordfjordeid BK
Orkdal BK
Os BK
Otta BK
Rendalen BK
Skien BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Stryn BK
Ulstein BK
Vestvågøy BK

torsdag 22.11

Alta BK
Asker BK
BK Augvald
BK Mix Tromsø
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridge for Alle
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Hen BK
Horten BK
Indre Hardanger BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Møstknektene
Målselv BK
Nærbø BK
Oppdal BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Sinsen BK
Ski BK
Søgne BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK
Årdal BK

onsdag 28.11

Austevoll BK
Bertnes BK
BK Norrøna
Brandbu BK
DNB BK
Grong BK
Hamar BK
Kristiansands BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

mandag 3.12

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Hjerter Fire
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Nordfjordeid BK
Orkdal BK
Os BK
Osterøy BK
Otta BK
Rendalen BK
Steinkjer BK
Stranda BK

tirsdag 4.12

Berkåk BK
Bjugn BK
BK 1933 Tromsø
bliBest.bridge
Engerdal BK
Evje BK
Fauske BK
Folldal BK
Harestua BK
Hauge BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Otta BK
Rekrutteringsklubben Ruter 7
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Sortland BK
Verdal BK
Vestre Gausdal BK
Øyestad BK

onsdag 5.12

Grimstad BK
Grong BK
Hamar BK
Kristiansands BK
Leirfjord BK
Otta BK
Skånland BK

torsdag 6.12

BK Augvald
BK Mix Tromsø
BK Ruterknekt
bliBest.bridge
Bodø BK
Brønnøysund BK
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Folldal BK
Gro BK
Horten BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lågen BK
Møstknektene
Målselv BK
Oppdal BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Sortland BK
Vartdal BK
Vestnes BK
Årdal BK

mandag 10.12

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Nordfjordeid BK
Notodden BK
Os BK
Rendalen BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Ås BK

tirsdag 11.12

Berkåk BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Engerdal BK
Evje BK
Fredrikstad BK
Hauge BK
Horten BK
Lødingen BK
Molde BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Sortland BK
Vestre Gausdal BK
Ølen BK
Øyestad BK
Åsane BK

onsdag 12.12

Bertnes BK
Brandbu BK
Grimstad BK
Grong BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Samnanger BK
Skånland BK

torsdag 13.12

BK Augvald
bliBest.bridge
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Hen BK
Horten BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lena BK
Lågen BK
Målselv BK
Oppdal BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Sortland BK
Vartdal BK
Vestnes BK
Årdal BK

tirsdag 8.1

Berkåk BK
bliBest.bridge
Bridge for Alle
Hauge BK
Lødingen BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Verdal BK

mandag 14.1

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Bridge for Alle
Harstad S&BK
Kløver Ess
Lørenskog BK
Stranda BK

torsdag 17.1

bliBest.bridge
Bridge for Alle
Egersund BK
Koppang BK
Oppdal BK

onsdag 23.1

Brandbu BK
Bridge for Alle
Grong BK
Hamar BK
Skånland BK

tirsdag 29.1

Berkåk BK
bliBest.bridge
Hauge BK
Lødingen BK
Mosjøen BK
Verdal BK

mandag 4.2

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Kløver Ess
Lørenskog BK
Stranda BK

torsdag 7.2

bliBest.bridge
Egersund BK
Inderøy BK
Koppang BK
Oppdal BK

onsdag 13.2

Bertnes BK
Brandbu BK
Grong BK
Hamar BK
Skånland BK

tirsdag 19.2

Berkåk BK
bliBest.bridge
Hauge BK
Lødingen BK
Mosjøen BK
Verdal BK

torsdag 28.2

bliBest.bridge
Egersund BK
Inderøy BK
Koppang BK
Oppdal BK

onsdag 6.3

Bertnes BK
Brandbu BK
Grong BK
Hamar BK
Skånland BK

tirsdag 12.3

Berkåk BK
bliBest.bridge
Hauge BK
Lødingen BK
Mosjøen BK
Verdal BK

mandag 18.3

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Kløver Ess
Lørenskog BK
Stranda BK

torsdag 21.3

bliBest.bridge
Egersund BK
Koppang BK
Oppdal BK

onsdag 27.3

Bertnes BK
Brandbu BK
Grong BK
Hamar BK
Skånland BK

tirsdag 2.4

Berkåk BK
bliBest.bridge
Hauge BK
Lødingen BK
Mosjøen BK

mandag 8.4

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Lørenskog BK
Stranda BK

torsdag 11.4

bliBest.bridge
Egersund BK
Koppang BK
Oppdal BK

tirsdag 23.4

Berkåk BK
bliBest.bridge
Hauge BK
Lødingen BK
Mosjøen BK

onsdag 24.4

Brandbu BK
Grong BK
Hamar BK
Skånland BK

torsdag 25.4

bliBest.bridge
Egersund BK

mandag 29.4

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Lørenskog BK
Stranda BK